X بستن تبلیغات
مرجع اموزش کسب درامد از اینترنت - آموزش کامل افتتاح حساب webmoney
 
ما حمایتتان می كنیم.....
مرجع اموزش کسب درامد از اینترنت
صفحه نخست         تماس با مدیر         پست الکترونیک        RSS         ATOM
 
 
شنبه 14 اردیبهشت 1392 :: نویسنده : pooliha pooliha
پول الکترونیکی وب مانی در سال 1998 راه اندازی شده است صاحب آن شرکت "WMtransfer LTD"  می باشد . سیستم نرم افزاری این پول الکترونیکی توسط شرکت "نیروهای محاسباتی "طراحی و ساخته شده است این شرکت اکنون هم پشتیبانی فنی را انجام می دهد . 
در حال حاضر حدود  5 میلیون کاربر در دنیا از وب مانی استفاده می کنند و روز به روز امکانات و سرویس وب مانی و همین طور کاربران این پول الکترونیکی رو به افزایش می باشد . خصوصیت این سیستم پول الکترونیکی برخورداری   از امنیت بالا می باشد . بعداز افتتاح حساب وب مانی برای کاربر فایل کلیدی مخصوص حساب ساخته شده ارایه می گردد که توسط این فایل کلیدی دسترسی به حساب ممکن می باشد . همین طور شما می توانید در تنظیمات حساب دسترسی به حساب را با یک یا چند IP محدود نمایید تا اینکه از ورود دیگران به حساب تان جلوگیری نمایید . 
برای استفاده از وب مانی در ابتدا باید نرم افزار web money keeper را از سایت نصب نمایید . به هر حساب وب مانی شماره شناسایی مخصوص(WMID ) تعلق می گیرد . هر کاربر در سیستم پول الکترونیکی وب مانی از گواهینامه الکترونیکی برخوردار می گردد . طبق اطلاعات وارد شده   در زمان افتتاح حساب برای کاربران انواع گواهینامه الکترونیکی ارایه می گردد . اگر مشخصات شخصی وارد ننمائید، گواهینامه ناشناس و اگر مشخصات خود را وارد نمائید، گواهینامه تشریفاتی تعلق می گیرد .  در زمان افتتاح حساب شما می توانید   مشخصات خود را وارد نموده و از گواهینامه تشریفاتی برخوردار شوید . 
هر حساب دارای  6 شماره مختلف می باشد این شماره ها نشانگر واحد ارزی (امریکا , روسیه ,اتحادیه اروپا , اوکراین , بلاروس و ازبکستان) هستند .
  نشانگر  دلار آمریکا Z 
  نشانگر ارز یورو  E
  نشانگر روبل روسیه  R
  نشانگر  پول واحد اوکراین  U
  نشانگر پول واحد بلاروس  B
  نشانگر پول واحد ازبکستان  Y
این شماره حسابها جدا از شماره شناسایی حساب (WMID) می باشد و برای انجام حواله باید از شماره ارز مشخص استفاده گردد . 
حوالجات در سیستم پول الکترونیکی وب مانی با هزینه %0.8 انجام می شود . این هزینه بر عهده فرستنده می باشد.
برای دیدن آموزش افتتاح حساب وب مانی و نحوه کار با آن ادامه مطلب را بخوانید.
در این قسمت نحوه باز کردن حساب وب مانی را بطور کامل برای شما کاربران عزیز شرح می دهیم.
 
1) ابتدا وارد سایت www.wmtransfer.com شوید.
  
2) سپس بر روی لینک عضویت کلیک نمائید،  فرم عضویت را به صورت زیر تکمیل نمائید:

 
3) پس از تکمیل فرم عضویت و کلیک بر روی دکمه Proceed صفحه ای برای شما نمایش می یابد که اطلاعاتی که وارد نمودید را نمایش میدهد، مجددا دکمه Proceed را کلیک نمائیدتا Registration code برای شما ایمیل گردد.
 
4)بعد از زدن دکمه Proceed صفحه زیر برای شما نمایش می یابد، با باز نمودن email و کپی Registration code و درج آن در این صفحه دکمه proceed را بزنید. ( Registration code خود را در جایی مطمئن یادداشت نمائید)
 
5) صفحه زیر نمایش می یابد. از طرف شرکت webmoney یک اس ام اس به شماره موبایلی که در فرم ثبت نام وارد کردید ارسال می شود که حاوی mobile code است. شماره دریافتی را در کادر مربوطه وارد کنید و دکمه proceed را بزنید. تا عملیات ثبت نام به پایان برسد.
 
6) سپس برنامه وب مانی را Download نمائید.(لینک دانلود در صفحه اصلی سایت ما موجود می باشد.)
 
7) پس از دانلود بر روی آیکون آن کلیک نموده تا پنجره زیر مشاهده شود.
 
8) در پنجره ظاهر شده signup for webmoney را انتخاب نموده وok نمائید.
 
9) در این مرحله Registration code را وارد نمائید و بر روی Next کلیک نمائید.
 
10) در مرحله بعد با ورود پسورد اختیاری و تکرار تایپ آن بر روی Next کلیک نمائید.(پسورد خود را در جایی مطمئن یادداشت نمائید، شما بعدا جهت ورود به حسابتان باید پسورد را وارد کنید بنابراین پسورد را فراموش نکنید)
 
11) در این مرحله نرم افزار شروع به افتتاح حساب می کند و تنها نکته قابل توجه در این است که باید ماوس را مرتب حرکت دهید تا کار باز کردن حساب تمام شود.
 
12) سپس حساب باز شده و یک WMID توسط نرم افزار به شما داده می شود ولی هنوز حساب Active نشده است.( WMID خود را در جایی مطمئن یادداشت نمائید چون شما بعدا جهت ورود به حسابتان باید WMID خود را وارد سیستم کنید.)
 
13) در این مرحله می بایست keys file name را با کلیک بر روی دکمه ای که بر روی آن 3 نقطه وجود دارد در جائی مطمئن save نمائید.

(مهم: در صورتیکه ویندوزتان را مجدد نصب کنید و یا از یک کامپیوتر دیگر بخواهید وارد حسابتان شوید باید مسیر key file خود را بدهید، پس بهتر است از keys file خود back up داشته باشید ،پس از اتمام مراحل ثبت نام key file را حتما روی سی دی رایت کنید و برای اینکه همیشه به همراه داشته باشید ، می توانید ایملی به خودتان ارسال کنید که key file به آن attach شده باشد ) .

در قسمت code to access the keys کد امنیتی دلخواه خود را وارد و در قسمت Confirm تکرار نمائید ،سپس بر روی دکمه Next کلیک نمائید. ..(access code خود را حتما در جایی مطمئن یادداشت نمائید، در حقیقت این رمزی برای دسترسی به key file شماست ))
 
14) در این مرحله به آدرس mail شما Activation code ارسال می گردد.این کد را در محل مورد نظر تایپ نمائید ودکمه Next را بزنید. .
* یادتان باشد key file را روی سی دی به عنوان back up رایت کنید. 
* password , access code خود را فراموش نکنید و در جائی مطمئن یادداشت کنید.
 
15) مراحل Active شدن حساب شما به پایان رسیده است.بر روی دکمه Finish کلیک نمائید.
 
16) برنامه Web money برای شما باز می گردد.
 

 

نحوه کار با Webmoney

 

  

 

1). روی آیکون برنامهWebmoney کلیک نمائیدتا پنجره زیر برای شما نمایش یابد، گزینه Loginرا انتخاب نمائید، از لیست آبشاری که در تصویر زیر با شماره 2 نمایش داده شده WMID خود را انتخاب نمائید سپس Password خود را در وارد نموده و دکمه Ok را بزنید تا وارد برنامه شوید.

 
2). در صفحه اصلی سیستم 4 Tab وجود دارد که عبارتند از ContactsPursesIncoming,My webmoney 

 
 
 Contact:  کلیه اعضائی که تاکنون با آنها ارتباط مالی و یا ارسال massage داشتیم در این قسمت لیست شده اند. ضمنا در این قسمت سرویس های وب مانی نیز وجود دارند که می توانیم با کلیک بر روی هر یک از آنها ارسال پیغام داشته باشیم. 
 
 
 Incoming:   کلیه ارسال های مالی و یا پیغام های جدید در این قسمت وارد می شود وما با بازکردن آن متوجه نقل انتقالات جدیدمالی و یا پیغام جدید میشود.
 
 
 Purses:  در این قسمت کلیه کیف پولهای مالی قرار گرفته است (طریق ایجاد کیف پول در ذیل توضیح داده شده 
  است)
 
 
 My Webmoney:   در این قسمت توضیحاتی در خصوص سرویس های وب مانی وجود دارد و ما می توانیم با نحوه کار همه سرویس های وب مانی آشنا می شویم.ضمنا برخی از مراکزی که خدمات خود را با دریافت و یا پرداخت وب مانی انجام می دهد لیست شده است.
 
 
 
طریقه ایجاد کیف پول
شما برای مدیریت دریافت وب مانی می توانید حساب های جدید داشته باشید.(مثلا حساب دلاری).
 
1) برای ایجاد کیف پول مسیر Menu/Purses/New را طی نمائید. و یا بر روی دکمه Createکلیک نمائید تا پنجره زیر نمایش یابد.
سپس نوع ارز را تعیین نموده (1) و برای کیف پول نامی را تایپ نمائید (2) و دکمه Next (3)را کلیک نمائید.
 
 
2) در پنجره ظاهر شده I accept را تیک زده و دکمه Next را بزنید تا پنجره زیربرای شما نمایش یابد، دکمه Finish را بزنید تا کیف پول ایجاد گردد.

 
 
طریقه ارسال پول از طریق کیف پولها
ابتدا بر روی کیف پول راست کلیک نمائید سپس گزینه Send WM را انتخاب نموده و گزینه to a Webmoney Purse را انتخاب کنید تا پنجره Send Webmoney باز شود.
 
در قسمت From می توانید توسط لیست آبشاری کیف پول خود را که می خواهید از آن ارسال پول انجام شود را تغییر دهید.

در قسمت To و در فیلد Purse شما حساب وب مانی گیرنده را وارد نمائیید.در فیلد Amountمقدار پول ارسالی را مشخص نمائید. 

در قسمت Description توضیحات لازم در زمینه ارسال پول را برای گیرنده تایپ نمائید.با استفاده از آیتم Code-Protected می توانید برای امنیت ارسال پول کدی را توسط سیستم برای گیرنده پول ایجاد نمائید، برای استفاده از این آیتم Code-Protected را در این صفحه تیک بزنید و دکمه Next را بزنید تا پنجره زیر نمایش یابد.
 
 
برای Code Protect در فیلد Protection Period می توانیم به حسب روز زمانی را مشخص نمائیم. در صورتیکه فرد گیرنده درطی زمان اعلام شده اقدام به دریافت پول از طریق Code Protect ننماید پول مجددا به حساب اولیه بر می گردد.(توسط دکمه Change سیستمCode Protect جدیدی به شما می دهد) در پایان بعد از انجام کلیه مراحل فوق کلید Sendرا می زنیم.
 
 
در مرحله بعد در صورتیکه برای اولین بار باشد که ازحسابتان به حساب شخص دیگری مبلغ ارسال می کنید باید Wmid شخص را در Contact لیست اضافه نمایید، پنجره زیر به صورت خودکار نمایش داده می شود و از شما خواسته می شود که Wmid شخص را در لیست خود وارد نمایید . دکمه Add this WMID to contact list... را کلیک نمائید.
 
 
سپس پنجره زیر نمایش می یابد.در این پنجره دکمه Add را کلیک نمایید.
 
 
در پنجره بعدی کد نمایش داده شده را وارد نمایید و دکمه Next را کلیک کنید.
 
 
سپس دکمه finish را کلیک نمایید.
 
 
در این مرحله دکمه next را کلیک کنید.
 
 
در این مرحله اطلاعاتی را که وارد کرده اید را تایید نمایید و کد پروتکت را برای خود در جایی یادداشت نمایید
 
 
در مرحله بعد رمز عددی اعلام شده را وارد نمایید .
 
 
در انتها به شما پیغام موفقیت آمیز بودن انتقال پول شما اعلام می شود و با کلیک بر روی close مراحل به پایان می رسد.
 
نوع مطلب :
برچسب ها : بهترین روش كسب درامد، كسب درامد اینترنتی، وب كش، اموزش وب كش، اموزش افتتاح حساب وب مانی، مب مانی و اموزش ان، اموزش افتتاح حساب انلاین، اموزش افتتاح حساب اینترنتی، اموزش افتتح حساب خارجی، اموزش اتقال وجه از سایت های خارجی به حساب ایرانی، اموزش واریز پول از بانك خارجی به ایرانی، دانلود نرم افزار وبكش، حساب اینترنتی، حساب انلاین، افتتاح حساب انلاین در بانك های خارجی، افتتاح حساب در سوئد، الترا مانی، درامد زایی اینترنتی، سایت اموزش های كسب درامد، بهترین بانك انلاین جهان،
لینک های مرتبط :


دوشنبه 31 تیر 1398 02:49 ب.ظ
Simple truth is: Make an effort definitely not just before blow your own horn around lifting winning that has a well known being unless they are infamous.
Disney Chanel superstars do not be acceptable.

Occasions live with the aim of no one motivation go
through whom they am present, unless their the younger step-brother.
شنبه 22 دی 1397 03:35 ب.ظ
кредит онлайн на карточку
кредит на карту срочно
кредит на карту круглосуточно
кредит через интернет на карту
интернет кредит на карту
شنبه 22 دی 1397 02:58 ب.ظ
взять кредит через интернет
кредит онлайн
онлайн кредиты украина
оформить кредит онлайн украина
взять кредит онлайн украина
شنبه 22 اردیبهشت 1397 04:47 ق.ظ
как оформить онлайн кредит на любую карту
срочно деньги на карточку
гроші в кредит на карточку
взять кредит на карточку
кредит онлайн на банковскую карту украина
оформить кредит онлайн в украине
деньги в долг на карту срочно без отказа
دوشنبه 10 اردیبهشت 1397 10:48 ب.ظ
фитнес резинки какое сопротевление
резинка для фитнеса купить киев
купить резинку для фитнеса украина
резинки для фитнеса купить
abnytc htpybyrf
دوشنبه 30 بهمن 1396 09:27 ب.ظ
این موضوعی است که به قلب من نزدیک است...
به سلامتی! دقیقا جزئیات دقیق کجاست؟
دوشنبه 8 آبان 1396 09:05 ب.ظ
با این حال، این موضوع تا حدودی از موضوع خارج است اما من مایل بودم بدانم آیا
وبلاگ ها از ویراستاران WYSIWYG استفاده می کنند و یا اگر شما باید به صورت دستی با HTML کد کنید.
من بلافاصله شروع به کار میکنم اما هیچ دانش برنامه نویسی ندارم، بنابراین میخواهم مشاوره بگیرم
از کسی با تجربه هر گونه کمک خواهد شد بسیار قدردانی!
دوشنبه 8 آبان 1396 03:24 ب.ظ
هر کس دیگری با مشکلی مواجه است
تصاویر در بارگیری این وبلاگ؟ من سعی می کنم بفهمم مشکلش چیه؟
یا اگر این وبلاگ است. هر پاسخی موجب خوشحالی ما خواهد بود.
دوشنبه 8 آبان 1396 05:24 ق.ظ
من حتی راهی را که من در اینجا ندیده بودم را نمی دانم، با این حال اعتقاد دارم این انتشار
خوب بود. من نمی فهمم که چه کسی هستی
مطمئنا اگر به گذشته نیازی ندارید، به یک وبلاگ نویس شناخته شده می روید.
به سلامتی!
دوشنبه 8 آبان 1396 05:10 ق.ظ
سلام، من فکر می کنم این یک سایت عالی است. من آن را می کشم؛) من
از آنجایی که من آن را نشانه گذاری کرده ام، یک بار دیگر باز خواهد گشت. پول
و آزادی بهترین راه برای تغییر است، ممکن است ثروتمند باشید و به دیگران کمک کنید.
دوشنبه 8 آبان 1396 04:21 ق.ظ
این پاراگراف واقعا لذت بخش است که به اینترنت جدید کمک می کند
بازدید کنندگان، که مایل به وبلاگ نویسی هستند.
دوشنبه 8 آبان 1396 04:12 ق.ظ
لطفا به من اطلاع دهید اگر دنبال یک نویسنده برای خود هستید
وبلاگ شما برخی از مقالات واقعا خوب است و من احساس می کنم من می توانم دارایی خوب است.
اگر بخواهید برخی از بارها را بخرید، واقعا دوست دارم
برای ارسال یک مقاله برای وبلاگ خود در ارتباط با یک لینک
بازگشت به من اگر علاقمندید برایم ایمیلی بفرستید.

به سلامتی!
دوشنبه 17 مهر 1396 08:16 ق.ظ
من حتی نمی دانم که چطور به اینجا رسیدم، اما فکر کردم این پست خوب بود.
من نمی دانم شما چه کسی هستید، اما قطعا شما در حال رفتن به یک وبلاگ نویس مشهور هستید
در حال حاضر نیستند؛) شادباش!
یکشنبه 2 مهر 1396 04:02 ق.ظ
Great web site. Lots of useful information here.
I'm sending it to several pals ans additionally sharing
in delicious. And certainly, thanks on your effort!
دوشنبه 13 شهریور 1396 01:23 ب.ظ
I've read several good stuff here. Definitely value bookmarking for revisiting.
I wonder how much attempt you place to make one of these fantastic informative
site.
جمعه 13 مرداد 1396 08:32 ب.ظ
I always spent my half an hour to read this blog's posts all the time
along with a cup of coffee.
چهارشنبه 7 تیر 1396 08:25 ب.ظ
Hi my family member! I wish to say that this post is amazing, great written and come with
almost all important infos. I'd like to see more posts like this.
دوشنبه 5 تیر 1396 06:17 ق.ظ
قلب از خود نوشتن در حالی که ظاهر شدن دلنشین
در آغاز آیا نه کار خوب با من پس از برخی
از زمان. جایی در سراسر جملات شما موفق به من مؤمن اما فقط برای while.
من این مشکل خود را با جهش در منطق و
شما ممکن است را سادگی به پر همه کسانی معافیت.
در صورتی که شما در واقع که می توانید انجام من
می قطعا بود مجذوب.
جمعه 2 تیر 1396 08:52 ب.ظ
چلیپا از خود نوشتن در حالی که ظاهر شدن دلنشین ابتدا
آیا واقعا نشستن خوب با من پس از برخی از زمان.
جایی در سراسر پاراگراف شما در واقع قادر به من مؤمن متاسفانه تنها برای while.
من این کردم مشکل خود را با فراز در مفروضات و یک خواهد
را سادگی به پر همه کسانی معافیت.
که شما در واقع که می توانید انجام من می بدون شک تا پایان تحت تاثیر قرار داد.
چهارشنبه 20 اردیبهشت 1396 10:39 ب.ظ
These are really wonderful ideas in concerning blogging. You have touched some pleasant things here.

Any way keep up wrinting.
سه شنبه 22 فروردین 1396 10:22 ق.ظ
Thanks for ones marvelous posting! I definitely enjoyed reading it, you will be a great author.I will remember to bookmark your blog and will come back later in life.
I want to encourage yourself to continue your great
posts, have a nice holiday weekend!
جمعه 18 فروردین 1396 11:02 ب.ظ
Your style is unique in comparison to other
people I have read stuff from. Thank you for posting when you have the opportunity, Guess I'll just bookmark this page.
سه شنبه 15 فروردین 1396 04:27 ق.ظ
I am in fact thankful to the holder of this site who has shared this fantastic
article at here.
پنجشنبه 10 فروردین 1396 09:43 ب.ظ
I couldn't resist commenting. Very well written!
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر


درباره وبلاگ

ما می خواهیم وبلاگی مرجع در ارائه اطلاعات كسب درامد و اموزش های ان باشیم....

مدیر وبلاگ : pooliha pooliha
نویسندگان
صفحات جانبی
جستجو

آمار وبلاگ
کل بازدید :
بازدید امروز :
بازدید دیروز :
بازدید این ماه :
بازدید ماه قبل :
تعداد نویسندگان :
تعداد کل پست ها :
آخرین بازدید :
آخرین بروز رسانی :

                    
 
 
 
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic